• Bültenimize Kaydolun

BİLGİ ORTAKLARIMIZ

İyi yönetişimin toplumun her kesiminde benimsenmesi için araştırma modellerimizi ve eğitim programlarımızı geliştirirken bilgi ortaklarımızın kaynaklarından da yararlanıyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalarda hem Değer Raporlama Vakfı, Avrupa Konseyi, OECD OPSI gibi uluslararası lider kurumlar hem de TÜSİAD, Global Compact Türkiye, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) gibi Türkiye'de öncü kurumlarla iş birliği yapıyoruz.

ETKİ ORTAKLIKLARIMIZ

Çalışmalarımızla daha çok etki yaratmak amacıyla bir işi tek başına yapmaktansa, farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası ortaklarımızla birlikte yapmayı önemsiyoruz. Programlarımızın itibarı ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için, daima en uygun ortak ya da ortaklarla iş birliği yapıyoruz. Kaldıraç etkisi ile mobilize ettiğimiz destek ve hizmetler sayesinde, daha az maddi tutar ayırarak daha çok değer yaratma fırsatı yakalıyoruz. 

YAYILIM ORTAKLIKLARIMIZ

Toplumun her kesimine en etkili şekilde ulaşmak için çeşitli sektörlerden öncü kurumlarla yayılım ortaklıkları geliştiriyoruz. Bu sayede iyi yönetişim kültürünün ulusal ve uluslararası yayılımını hızlandırırken, iş birliği kültürünün sağladığı toplu faydaya da dikkat çekiyoruz.