• Bültenimize Kaydolun

SERTİFİKA PROGRAMLARIMIZ

ÇOCUKLAR İÇİN

Öğrenen Çocuk: Sorumlu Birey

İyi yönetişim bakış açısıyla ele alınan etkinliklerin, insan hakları, çocuk hakları, katılım, demokrasi, birlikte yaşam, hakları korumak, dayanışma, gönüllülük, sosyal sorumluluk konularında geleceğin sorumlu liderleri olan öğrenen çocuklara yol göstermesini hedefliyoruz.

GENÇLER İÇİN

YÖN 101 Yönetişim Yüz Bir Eğitimi

Bugünün ve yarının liderleri olan üniversite öğrencilerinin güvenilir ve sorumlu bireyler olarak gelişimlerine destek olmak amacıyla; yönetişimi, uygulayarak öğrenebildikleri eğitim programızla daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz.

KAMU

Kamuda İyi Yönetişim Sertifika Programı

Kamu sektörüne yönelik olarak tasarlanan eğitim programı, kamu sektöründe görev alan veya alacak yönetici ve yönetici adaylarının yönetişim ve sürdürülebilirlik konularında bilinç ve bilgi düzeylerini arttırmayı hedeflemektedir.

SİVİL TOPLUM

Sivil Toplumda İyi Yönetişim Sertifika Programı

Bütünsel olarak sivil toplumda iyi yönetişimi işlediğimiz programımızla, sivil toplum kapasitesinin geliştirilmesini ve yasal mevzuat çerçevesinde teorik ve pratik bilgiler aktararak insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyoruz.

ÖZEL SEKTÖR

Özel Sektörde İyi Yönetişim Sertifika Programı

Stratejik karar alma süreçlerinin zaman içerisindeki dönüşümü, yüksek niteliklere sahip profesyonellerin tercih ettiği şirket olmak, iş risklerinin yönetiminde iç denetim, etkin bir yönetim kurulu oluşturmak ve aile şirketlerinde kurumsal yönetişim...